Konaklama


Kablosuz İnternet, Uyandırma servisi, Kuru temizleme, Çamaşır ve ütü servisi, Posta - Mesaj - Faks hizmeti, Emanet, Açık otopark, İş odası

Lobimizde bulunan, İş Merkezi, konuklarımıza, kişiye özel bir ofis hizmeti vermektedir. İçerisinde bulunan masaüstü bilgisayarı, 24 saat ücretsiz internet erişimi ve yazıcısıyla, gün boyunca aktif olan Business Room, konuklarımıza her türlü konfor ve ayrıcalığı sağlayarak dünyaya bağlıyor.

GALERİ
Kaya Prestige Oteli Sürdürülebilirlik Raporu

2023 yılı itibariyle Kaya Prestige Oteli olarak sürdürülebilirlik çalışmalarımıza başladık. Bu doğrultuda gerçekleştirdiğimiz gelişmeyi; yönetimimiz, çalışanlarımız, konuklarımız, tedarikçilerimiz ve diğer tüm partnerlerimiz ile paylaşmayı ve böylece bu noktada yaratacağımız farkındalığı artırarak, ortak hedef ve başarılara dönüştürebilmeyi amaçlamaktayız.
Süreç boyunca işletmemizde ki yönetim, çevresel, sosyo-ekonomi sistemlerini gözden geçirdik. Her bir süreçte otelimizdeki her bir işlevsel enstrümanları kullandık. Bunun için gerekli olan personel kaynaklarını ve finansal kaynakları, baz alarak en iyi sonuca ve verime ulaşmayı hedef aldık.

MİSAFİR YORUMLARI


Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, güler yüzlü personeli leziz tatları ile tavsiye edebileceğim nadir otellerden birisi.

Mehmet Ö.

Otel ve odaları çok temizdi. Gayet rahat ve evinizde gibi hissedeceğiniz bir otel. Akşam yemeği çok zengin ve gayet lezzetliydi. Kordona çok yakın yürüyerek kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

Merve B.

İzmir Şehir Otelleri içerinde en güzel otellerden birisi. Güler yüzlü, deneyimli personeli ile tavsiye ederim.

Betül T.